Przejdź do głównej treści

1 minuta oglądania

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu mieszkania lub domu

Frustrują cię ciągle rosnące rachunki za ogrzewanie? Podam ci 3 powody, dla których warto pomyśleć o inteligentnych termostatach na grzejniki.

Frustrują cię ciągle rosnące rachunki za ogrzewanie?Podam ci 3 powody, dla których warto pomyśleć o inteligentnych termostatach na grzejniki. 

  1. Termostat odcina dopływ ciepłej wody do grzejnika,  w pokoju będzie ustawiona temperatura, dzięki czemu nie przegrywasz pomieszczeń. 
  1. Jeżeli chcesz akurat przewietrzyć w mieszkaniu, czujniki wykrywają otwarte okna i kaloryfer przestanie się niepotrzebnie nagrzewać.
  1. Inteligentne głowice posiadają programator czasowy, którym możesz zarządzać przez aplikację w telefonie. Czyli grzejesz tylko kiedy tego potrzebujesz. 

Wybór głowic jest duży. Jeżeli nie chce inwestować zbyt dużo to kup tańszy model i wypróbuj w jednym pomieszczeniu. Pamiętaj, że przegrzane pomieszczenia nie tylko wpływają negatywnie na twój budżet, ale również na zdrowie.

Masz pytania dotyczące nieruchomości? Poszukujesz porad? Szukasz dobrego pośrednika lub potrzebujesz świadectwa energetycznego?

Sprawdź podobne nagrania

Może któreś Cię zainteresuje

Wróć na podstronę wideo
upadłość konsumencka

1 minuta oglądania

W zeszłym roku zbankrutowali wszyscy mieszkańcy Opoczna?

Aż 21 tysięcy osób ogłosiło upadłość konsumencką w 2023. To tyle ile mieszka w Opocznie czy Sandomierzu, uwzględniając również dzieci.

Gdzie w Polsce są najtańsze mieszkania

1 minuta oglądania

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania?

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania? Skupiając się na rynku pierwotnym i miastach wojewódzkich najtańsze mieszkania znajdziemy w Gorzowie Wielkopolskim.