Przejdź do głównej treści

1 minuta oglądania

Kaloryfer cieknie?

Marzniesz w mieszkaniu bo twój kaloryfer znowu cieknie? Zadzwoń do spółdzielni mieszkaniowej i zgłoś usterkę.Nie próbuj naprawiać kaloryfera samodzielnie, nie uszczelniaj go “macgyverką” na własną rękę. Naprawa lub wymiana nieszczelnego kaloryfera to obowiązek spółdzielni mieszkaniowej.

Marzniesz w mieszkaniu bo twój kaloryfer znowu cieknie? Zadzwoń do spółdzielni mieszkaniowej i zgłoś usterkę.

Nie próbuj naprawiać kaloryfera samodzielnie, nie uszczelniaj go “macgyverką” na własną rękę. Naprawa lub wymiana nieszczelnego kaloryfera to obowiązek spółdzielni mieszkaniowej.

Dlaczego tak jest skoro mieszkanie jest twoje? Wynika to z różnicy pomiędzy mieszkaniem własnościowym a spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu.

W tym drugim przypadku – ty masz prawo do mieszkania, ale zarządzanie budynkiem i tym samym mieszkaniami jest obowiązkiem spółdzielni.

Nie czekaj, aż zalejesz sąsiada – zadzwoń do spółdzielni i zgłoś usterkę.

Sprawdź podobne nagrania

Może któreś Cię zainteresuje

Wróć na podstronę wideo
upadłość konsumencka

1 minuta oglądania

W zeszłym roku zbankrutowali wszyscy mieszkańcy Opoczna?

Aż 21 tysięcy osób ogłosiło upadłość konsumencką w 2023. To tyle ile mieszka w Opocznie czy Sandomierzu, uwzględniając również dzieci.

Gdzie w Polsce są najtańsze mieszkania

1 minuta oglądania

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania?

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania? Skupiając się na rynku pierwotnym i miastach wojewódzkich najtańsze mieszkania znajdziemy w Gorzowie Wielkopolskim.