Przejdź do głównej treści

1 minuta oglądania

Kopciuchy muszą zniknąć z domów

Kopciuchy muszą zniknąć z domów. Przepisy na rzecz czystego powietrza obowiązują w 14 z 16 województw. Część z nich w 2024 przewiduje kolejny etap ograniczania dla najbardziej trujących kopciuchów.

Przepisy na rzecz czystego powietrza obowiązują w czternastu z szesnastu województw. Część z nich w 2024 przewiduje kolejny etap ograniczania dla najbardziej trujących kopciuchów.

W Małopolsce po 1 maja 2024 r. użytkowanie kopciuchów staje się nielegalne. Można będzie eksploatować tylko kotły 3., 4., 5. klasy. Kolejna data graniczna to styczeń 2027. Od początku 2027 r. można będzie eksploatować tylko kotły 5. klasy i ekoprojektu. Dodatkowo Kraków w 2019 wprowadził całkowity zakaz spalania paliw stałych na terenie miasta.

Sprawdź podobne nagrania

Może któreś Cię zainteresuje

Wróć na podstronę wideo
upadłość konsumencka

1 minuta oglądania

W zeszłym roku zbankrutowali wszyscy mieszkańcy Opoczna?

Aż 21 tysięcy osób ogłosiło upadłość konsumencką w 2023. To tyle ile mieszka w Opocznie czy Sandomierzu, uwzględniając również dzieci.

Gdzie w Polsce są najtańsze mieszkania

1 minuta oglądania

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania?

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania? Skupiając się na rynku pierwotnym i miastach wojewódzkich najtańsze mieszkania znajdziemy w Gorzowie Wielkopolskim.