Przejdź do głównej treści

1 minuta oglądania

Sprzedajesz mieszkanie? Oto 3 zasady skutecznej negocjacji

Sprzedajesz mieszkanie? Oto 3 zasady skutecznej negocjacji

  • Poznaj ceny mieszkań konkurencyjnych. Przygotowując się do negocjacji przeglądnij dokładnie oferty konkurencyjne do twojej.  Zapisz szczegóły, wypisz sobie różnice i kiedy będziesz rozmawiał z klientem i usłyszysz „bo na sąsiednim osiedlu jest taniej” bądź przygotowany na wyjaśnienie, dlaczego ceny mieszkań się różnią.
  • Dodatkowe bonusy. Podczas sprzedaży mieszkania oprócz samej ceny mieszkania, jest jeszcze kilka innych czynników, które mogą być ważne zarówno dla Ciebie jak i dla klienta. Są to na przykład dedykowane miejsce parkingowe, komórka lokatorska, balkon czy winda. Rozmawiając z klientem postaraj się wyłapać te rzeczy, które są dla niego ważne i wykorzystaj w trakcie negocjacji. 
  • Win-win. Negocjacje to nie zawody w przeciąganiu liny, gdzie jedna osoba upada a druga wygrywa. Nawet jeżeli klient powie, że nie podoba mu się kolor ścian i czego go malowanie – okej. Nie krytykuj. Sukces w negocjacjach polega właśnie na tym, że obie strony kończą rozmowę z poczuciem zwycięstwa.

Sprawdź podobne nagrania

Może któreś Cię zainteresuje

Wróć na podstronę wideo
upadłość konsumencka

1 minuta oglądania

W zeszłym roku zbankrutowali wszyscy mieszkańcy Opoczna?

Aż 21 tysięcy osób ogłosiło upadłość konsumencką w 2023. To tyle ile mieszka w Opocznie czy Sandomierzu, uwzględniając również dzieci.

Gdzie w Polsce są najtańsze mieszkania

1 minuta oglądania

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania?

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania? Skupiając się na rynku pierwotnym i miastach wojewódzkich najtańsze mieszkania znajdziemy w Gorzowie Wielkopolskim.