Przejdź do głównej treści

1 minuta oglądania

Czy certyfikaty energetyczne są tylko w Polsce

W Niemczech świadectwa charakterystyki energetycznej są od 2002 roku, belgijskie świadectwo charakterystyki energetycznej ważnej jest 5 lat,

Od kwietnia tego roku dokonując sprzedaży lub wynajmu nieruchomości musisz posiadać świadectwo charakterystyki energetycznej. Mogło zrodzić się pytanie czy one są tylko w Polsce? Nie. Są na całym świecie. I tutaj kilka ciekawostek. W Niemczech świadectwa charakterystyki energetycznej są od 2002 roku, belgijskie świadectwo charakterystyki energetycznej ważnej jest 5 lat, a jeżeli zmienimy kontynent i pojedziemy do Australii, odwiedzić kangury, to tam oceny dokonamy w skali od 0 do 9 gwiazdek. A jeżeli potrzebujesz świadectwo charakterystyki energetycznej to zapraszam.

Sprawdź podobne nagrania

Może któreś Cię zainteresuje

Wróć na podstronę wideo
upadłość konsumencka

1 minuta oglądania

W zeszłym roku zbankrutowali wszyscy mieszkańcy Opoczna?

Aż 21 tysięcy osób ogłosiło upadłość konsumencką w 2023. To tyle ile mieszka w Opocznie czy Sandomierzu, uwzględniając również dzieci.

Gdzie w Polsce są najtańsze mieszkania

1 minuta oglądania

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania?

Gdzie są w Polsce najtańsze mieszkania? Skupiając się na rynku pierwotnym i miastach wojewódzkich najtańsze mieszkania znajdziemy w Gorzowie Wielkopolskim.