Przejdź do głównej treści

Świadectwo Energetyczne dla mieszkań

Sprawdź nasze artykuły, aby dowiedzieć się, jakie są korzyści posiadania Świadectwa Energetycznego dla Twojego mieszkania oraz jak wygląda proces jego pozyskiwania!

Kalkulator kredytu Mieszkanie na Start

2 minuty czytania

Kalkulator kredytu Mieszkanie Na Start

#naStart to nowy program dofinansowania do kredytów hipotecznych, następca słynnego Bezpiecznego Kredytu 2%. Ile wyniesie rata kredytu?

mieszkanie na start

2 minuty czytania

Mieszkanie Na Start – dla kogo tym razem będzie dopłata?

Dla kogo będą dopłaty w programie Mieszkanie na Start #nastart? Na jakie kwoty mogą liczyć single, pary i rodziny z dziećmi?

kiedy potrzebna jest umowa przedwstepna

4 minuty czytania

Kiedy potrzebna jest umowa przedwstępna?

Notariusz, zadatek, zaświadczenia, umowa przedwstępna… strasznie tego dużo. I na dodatek brzmi dość skomplikowanie? No tak, bo sprzedaż mieszkania to poważna sprawa. Dlatego jeżeli masz pytania dotyczące umowy przedwstępnej – postaram się odpowiedzieć na nie poniżej.

bezpieczny kredyt 2

2 minuty czytania

Bezpieczny kredyt 2%

Bezpieczny kredyt 2% nieźle namieszał na rynku nieruchomości. Od lipca w całej Polsce panuje szaleństwo zakupowe, jak w MediaExpert przed świętami. Z tą tylko różnicą, że w MediaExpert ceny artykułów teoretycznie spadają a na rynku nieruchomości mamy niekończące się wzrosty. Co będzie w 2024? Czy nowy rząd utrzyma program?

jak sprzedac mieszkanie bez podatku

3 minuty czytania

Jak sprzedać mieszkanie bez podatku?

Czy wiesz, że sprzedaż mieszkania wiąże się z koniecznością zapłaty podatku? Nie daj się zaskoczyć. Lepiej sprawdź przed sprzedażą czy podatek się należy. I zastanów się, jak go uniknąć – oczywiście w pełni legalnie i zgodnie z możliwościami jakie daje prawo podatkowe.

bledy przy sprzedazy mieszkania

4 minuty czytania

Sprzedaż mieszkania: Jak uniknąć 5 najczęściej popełnianych błędów?

Dowiedz się, jak uniknąć 5 najczęściej popełnianych błędów podczas sprzedaży mieszkania. Poznaj kluczowe kroki: wycena, ogłoszenie, transakcja.